Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
!!!Momentáľne hľadáme tieto classy : Priest (1xHoly), Hunter (Marksmanship),Druid (Balance)
Tento web Vám prináša Bleeding Sabbaths team

 

 prihlaska warlock 80

Goto down 
+4
primmy
Vlckoo
Humanwar
gemo
8 posters
AutorSpráva
drako
Anonymný




prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 EmptyUt november 15, 2011 7:01 pm

Zdravíčko,
Meno postavi DRAko
,bývam v Zvolen, s tým že som mal ročnú (rok a pol? :-prestávku (2 roky dozadu začala, pred rokom skončila).
Technické dáta:
- PC mam nejaké dvoj jadro od Intelu na 4GHz, radeon 5870, 4GB rám, nejaky SSD atd, na 24" 1920*1200, v raide nie je žiadny problém s fps (napriek tomu plánujem do pol roka upgrade na intel SB)
- internet bol ten hlavný dôvod pauzy, do pauzy som mával net s pekelnými 400-800 latency, teraz je to stabilných 50-150, rok preverene žiadne lagovanie (samozrejme keď to zblbne na strane blizu za to môj provider nemôže)
- komunikácia je samozrejme všetko VT ci TS2,3 ci mumble, aj sluchatka overene že ma je vždy počuť (keď to mam dobre nastavene Smile

Char: mojim main charom je warlock 5800+ gs s ktorým sa aj hlásim k Vám do guildy
- Začínal som na defender bg warlock , v nacc od prvého bossa, a postupne sme sa cez keltuzaka dostali až do, všetko sme to zabíjali ako pod Pokracovali sme cez toc po čaše čo sa otvorilo a first killom anuba az do Naxxu, kde sme zabili iba nejakých par bossov, lebo zachvilu vychádzalo TBC bohužiaľ to sme nedokázali už vyclearovat (tusim nejakych 8 bossov sme stihli) Potom sa ponúkol free transfer na , kde som v TBC pokračovali ďalej, tam som postupne presedlal na maina NE huntera Daniela, s ktorou som zabil aj Murua, ale Kiljadena už som neriešil, prechádzal som v tom case na DT. Možno koli zmene, ale hlavne som chcel obmedzit raidovanie, narodil sa mi drobec a ja som dovtedy cely WOW prakticky len progresoval všetko, kdo to zažil vie o čom hovorím, 6dni zo 7mich sa progresovalo, a ja som chcel obmedzit hranie. s rougom som zacal tu na servri hrat od WOTLK. hraval som v guilde, dawn of aliance ktorú som opustil pri mojej pauze. Tam sme vycstili Naxx potom sa slo do Ulduaru, a po zabilti yogg sarona som to zapichol na pauzu rozhodnuty skoncit s WOW. Nakoniec som to nevydržal a vrátil som sa pred 80 a ešte som sa pridal k RL kamosom , ktorý sa zabávali v ICC takže tam som trosku s nimi pobil, zoznámil som sa potom s novym rougom od patchu 4 a hop do 80 (všetko zatiaľ len 10man - hram v guilde kde sa skoro vsetci pozname z RL, vola sa Castaway) v ktorom som stihol okrem Nefa zabit všetko takže taktiky na normal poznám všetky, na sme skusali halfusa Problem guildy bol je ze proste vybavíme hráča a on nam utecie inam uz vybaveny, a takto to ide od uplneho zaciatku 80, a mňa to po progrese ktory sa po 3% už nezlozil dalej ani nebavi, ucit dalsich a ďalších ľudí hrat.

Preco Vasu guildu? Dlho som sa predieral tym pokakanym wowprogresom, a hladal som guildu ktora tu na anthorii, toto bola moja podmienka ak chcem mat 100% ucast (a to chcem, ako pravy progres raider) . Tak som narazil na Vasu guildu, a rad by som zacal u Vas, rozpraval som sa s Vasim GM a vravel ze hladate warlocka. Preto aj tato prihlaska.

Akym budem prinosom pre guildu? Ako hrac vzdy necham na placi aj dusu, snazim sa kazdym dalsim pullom pri progresse maximalizovat svoj dmg, vychytavat lepsie miesta proste zlepsovat sa tak aby som fasoval co najmenej dmg. Na fajt som sa ako progres naucil vzdy nosit zradlo flasky, chodit na start opraveny a vcas, na raide sa neflakat atd. Samozrejme najlepsie je si ma vyskusat, ci by ste boli so mnou spokojny.

Poznas niekoho od nas? Bohuzial pozeral som z rychlika roster a mena mi nic nevravia, ale je mozne ze ludia od vas ma budu poznat ak so mnou niekedy hrali.

Vdaka za precitanie, moja prva prihlaska vobec v zivote tak pripadnu kritiku beriem, s pozdravom mato
Návrat hore Goto down
gemo

gemo


Počet príspevkov : 64
Points : 145
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011
Age : 34
Bydlisko : Velka Mana

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: gemo   prihlaska warlock 80 EmptyUt november 15, 2011 10:04 pm

Tak prihalska velie pekna podla mna lock CL je tusim symaril on da posledne slovo ale podla mna Neutral


Naposledy upravil gemo dňa St november 16, 2011 10:26 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://maros.001@azet.sk
Humanwar
Admin
Humanwar


Počet príspevkov : 73
Points : 113
Reputation : 0
Join date : 26.08.2011
Age : 36
Bydlisko : Trebišov

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 EmptyUt november 15, 2011 11:39 pm

Vies ... nie na hocijaku blbost som vytvaral vzor prihlasky ... uplne si to odignoroval ... nemas tam vek , nemas tam ci si pvp ci pve ,

GS ma nezajima , ale dps ....

Nemas tam nic dokopy same omacky ....

Prosim napis si do tohoto prispevku este raz prihlasku a postupuj podla bodoch:

Postava::
1.Nick postave:
2.Main spec PVE:
3.Off spec PVE:
4.Profesie
5.Link na tvoje Armory
6.Gear (gearscore, pomer pve/pvp itemy):
7.Played:
8.Osobný progress: {Ake raidy si dal cele}
9.Screenshoot z raidu ( povinne )

Guild:
1.Bývale guildy a dôvod prečo chceš opustiť súčastnú guild:
2.Prečo práve k nám do Guild ?:

O mne:
1.Vek:
2.Kontakt: (voliteľné)
3.Ako dlho hráš WoW: (celkovo / za tvoju class)
4.Zvládne tvoj PC náročnosť 25-men raidu? 15+fps na 25tke ideal(nebudeš sa vyhovárať na lagy/seky)
5.Používaš TeamSpeak 3 (Mikrofón nemusí byť):
6.Aké dni sa ti hodí raidovať/v akú hodinu môžes raidovať:
7.Uznávaš autoritu v guilde a máš problem z možnou kritikou na tvoje hranie/postavu?:

Info o Altoch::
1.Meno:
2.Eq & main/off spec
3.Profesie:
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=Z6MwyXUOQrw&NR=1
Vlckoo

Vlckoo


Počet príspevkov : 31
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011
Age : 28
Bydlisko : Košice

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 EmptySt november 16, 2011 6:32 am

humanwarr to povedal vek nás zaujíma GS...a DPS cca napíš aké máš po 1mega dmg na dummy ...
Návrat hore Goto down
primmy

primmy


Počet príspevkov : 67
Points : 75
Reputation : 0
Join date : 30.08.2011

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: primmy   prihlaska warlock 80 EmptySt november 16, 2011 9:54 am

som jednoznacne PROTI cela anthoria rozprava o nom ake je to decko a zoberem ho do guildy no nie .....
Návrat hore Goto down
Vortrigen

Vortrigen


Počet príspevkov : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 25.09.2011
Age : 28
Bydlisko : Revuca

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 EmptySt november 16, 2011 1:37 pm

Suhlasim s primmy , takze PROTI
Návrat hore Goto down
Symaril

Symaril


Počet príspevkov : 67
Points : 70
Reputation : -2
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Trebišov

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 EmptySt november 16, 2011 3:36 pm

takze k forme prihlaske sa uz nebudem vyjadrovat , human povedal za vsetkym myslim ....so Drako este asi pred 2 rokmi si so mnou bol vo VoI, neskor myslim ze aj v incomingu na chvilu a neviem ci by som zniesol tvoju pritomnost v dalsej guilde .... ako si povahovo nevyrovnane a psychicky labilne namyslene decko ( a pochybujem ze si sa za ten rok-dva zmenil ). Ak je to novy majitel... lebo nejak mi nesedi to s deckom ...tak SORRY ale ak si ten stary 11-rocny drako tak to NE

no ak ho tu velmi chcete, testnut ho pojdem, no neviem ci tu ostanem ...
Návrat hore Goto down
Fastuska

Fastuska


Počet príspevkov : 25
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 08.11.2011

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 EmptySt november 16, 2011 7:04 pm

vzor prihlasky jsi nedodrzel, ale tak jde o to jaky clovek je Smile slysel jsem o tobe taky hodne, ale pani povidala me nezajima Smile osobni zkusenost je nejdulezitejsi a to nemuzu rict ani slovo z pohledu pvp co jsem te videl Smile k pve imba lock by se hodil a prihlaska neni snad tabulka co se musi dodrzet a jinak to nejde.... K reprezentaci guildy by jsi asi moc neprospel, ale i ja o sobe slysel veci dost a bavim se nad tim:) co me dokaze vytocit lidska blbost. NEUTRAL
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 EmptySt november 16, 2011 9:55 pm

pekne zdravim

tak ja si moc nepamatam ze by som sa rozpraval s nejakym drakom ze treba do gildy nakeho locka...hmm co dodat som skor za Nie...uz len to meno mi tam vadi...nemam nic proti tebe ale nevyzera to tak ze by si bol pre gildu nakym prinosom skor opak...uz len to ma nabil v arenkach ked som sa ucil a to sa mi nelubi Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
gemo

gemo


Počet príspevkov : 64
Points : 145
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011
Age : 34
Bydlisko : Velka Mana

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Gemo   prihlaska warlock 80 EmptySt november 16, 2011 10:08 pm

Takze drako napis sem ci si ten stari maitel co ho tu ohovaraju na lfg lebo aj ja mam skusenosty s etou a ne zas najlepsie ale ak ako pises mas dieta to znamena ze ten fagan tam asi nehrava tak som ako som pisal skor Za a lfg dost casto ojebava vid tukana keby vedia co urobil pre server tak mozu byt radi eze anthoria este vobec je WOW server a k prihlaske tez sy myslim ze dodrziavat to upne kazdy nemusi hoci uvest tam ten vek aspom sy mohol a par drobnosti pop osobny pokec na TS ak suhlasis nic nepokazi
Návrat hore Goto down
http://maros.001@azet.sk
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 EmptySt november 16, 2011 10:33 pm

gemo pls krot si svu uchilku Very Happy ...do tolkych gild si uz psal prihlasku ze sa to uz naucil psat...nejde o to ze mozno aj neco vie ale bez urazky znizi nam to kvalitu gildy ked uvidia pod jeho menom Bleeding Sabbaths... a tukann nema to v hlave nasrateho vid. mas pravdu ze pomohol anthorke ale pochybujem ze by nam s gildou drako pomohol...je to moj nazor a potrebujem ludi aby nam prezentovali gildu
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 EmptySt november 16, 2011 10:43 pm

btw ak sa dostanem do toho skillu tak ma tento hrac neskutocny overcap hitu v pve eq co vidim v baglu,,,a este nieco som skor na teoriu hrac ale myslim ze by sa patrilo i socketnut naky ten spell penetration do pvp a lightweave embroidery ti je tak asi na dve veci ked ti skonci burst dmgu
Návrat hore Goto down
Vlckoo

Vlckoo


Počet príspevkov : 31
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011
Age : 28
Bydlisko : Košice

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 EmptyŠt november 17, 2011 10:20 am

Drako no neviem ten malý trpasklík 11 či 12 ročný čo si doberal najrpv našu guildu a nadával mne a fallkovi do kk* a podobne a zrazu čuduj sa svete prihláška je tu na svete.PROTI!
Návrat hore Goto down
gemo

gemo


Počet príspevkov : 64
Points : 145
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011
Age : 34
Bydlisko : Velka Mana

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Gemo    prihlaska warlock 80 EmptyŠt november 17, 2011 7:22 pm

Tak podla posledneho vlckovho komentu je to umna jasne PROTI urazanie clenou a chces ist k nam? tak to BB
Návrat hore Goto down
http://maros.001@azet.sk
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 EmptyŠt november 17, 2011 7:59 pm

kej Closed Neprijaty...presuvam do Neprijatych
Návrat hore Goto down
Sponsored content





prihlaska warlock 80 Empty
OdoslaťPredmet: Re: prihlaska warlock 80   prihlaska warlock 80 Empty

Návrat hore Goto down
 
prihlaska warlock 80
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lothan/Xaavyn/Mozkocuc přihláška
» Zirg warlock
» Tellrog warlock
» Weakness - Warlock
» Prihláška do GD ....

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky :: Neprijaty-
Prejdi na: