Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
!!!Momentáľne hľadáme tieto classy : Priest (1xHoly), Hunter (Marksmanship),Druid (Balance)
Tento web Vám prináša Bleeding Sabbaths team

 

 Tellrog warlock

Goto down 
+3
primmy
Symaril
Shpongia
7 posters
AutorSpráva
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: Tellrog warlock   Tellrog warlock EmptyNe december 04, 2011 11:28 am


1.Nick postave: --- > Tellrog
2.Main spec PVE: --- > Destro/Demo 40/31
3.Off spec PVE: --- > Destro pvp
4.Profesie: --- > Tailoring --- > Engineering
5.Link na tvoje Armory --- > http://anthoria.wowarmory.sk/#tellrog,character
6.Gear (gearscore, pomer pve/pvp itemy): Bohužel GS addon nemám netusim kolik mám přesně GS orientacne se podivejte na wq na armory..
GS jeste dnes dodám do komentáře..
7.Played: --- > cca 84 dní
8.Osobný progress: {Ake raidy si dal cele} --- > urcite tocko togc nevim jiste Smile myslim že posledniho bosse jsem nedal Smile a pár bossu v icc to byl začatek meho pve
9 Screen: Screen dodám pokud nejaky nekde najdu mnel jsem jich cca 500 tak jsem je vymazal před dlouhou dobou

Guild:
1.Bývale guildy a dôvod prečo chceš opustiť súčastnú guild: --- > concilium tirisfal důvod proč jsem odešel byl takový Nestálé icc raidy,hodinove skladání raidu,
2.Prečo práve k nám do Guild ?: Tak duvod Spoluhrači z minulé guildy samosebou že nektere poznam např. shpongia ale po nekolika mesicích co jsem mnel nechtenou pauzu si na mě napamatuje Smile za dalsi máte alespon co jsem slyšel stálé icc a vhodnou dobu na raidy Smile

O mne:
1.Vek: 17
2.Kontakt: (voliteľné) --- > Fb bych mohl napsat Smile
3.Ako dlho hráš WoW: (celkovo / za tvoju class) --- > cca 2 roky
4.Zvládne tvoj PC náročnosť 25-men raidu? 15+fps na 25tke ideal(nebudeš sa vyhovárať na lagy/seky) --- > Pc to urcite zvládne Lagy se samosebou moho oběvit
5.Používaš TeamSpeak 3 (Mikrofón nemusí byť): Ano používám
6.Aké dni sa ti hodí raidovať/v akú hodinu môžes raidovať: od pondelí do pátku / od 14-15 :00 do 24 :00 + sobota a nedele od 7 :00 do 24:00
7.Uznávaš autoritu v guilde a máš problem z možnou kritikou na tvoje hranie/postavu?: Samozdřejmě respektuju jsem rád za kritiku ale musi být upřimná a srozumitelna a ne stupidní nadávky Smile

Info o Altoch::
1.Meno: ---> Etherhog
2.Eq & main/off spec ---> Druid resto pvp ale v budoucnu neni pve vyloučeno
3.Profesie:LW a skining
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: :)   Tellrog warlock EmptyNe december 04, 2011 11:35 am

v prvom rade Zdravim

tak pozrime sa na to mame tu pvp locka, ktory zacal nejak rozumne s pve...ja ho znam z concilu v pohode hrac a vidim, ze raidy moze chodit skoro stale Smile...minus ma par pvp veci, ktore mi biju do oci a urcite aj buchnu symovi ked si ta kukne Smile, ale tie pvp doplnky sa daju kludne vymenit nieje to take zle ako trebars WF set atd mas 5/5 t10 co sa daju este aj legy zamenit za tailor legy z icc ale to tu hodi symo Smile...nakolko mame otvoreny nabor a mas pekne meno ti dam ZA Smile pockame na verdikt symarila (pis v ingame Symaril)
Návrat hore Goto down
Symaril

Symaril


Počet príspevkov : 67
Points : 70
Reputation : -2
Join date : 29.08.2011
Age : 28
Bydlisko : Trebišov

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tellrog warlock   Tellrog warlock EmptyNe december 04, 2011 12:32 pm

talenty mas pekne vies do coho ist gemy a ench. tiez .... tymi pvp castami sa netrap ja ked som sem isiel som mal este viac pvp casti Smile .... so kedze mame otvoreny nabor tak som ZA .... pis mi ingame nech si ta testnem ....dnes cca od 16:00 by som mal byt online
Návrat hore Goto down
primmy

primmy


Počet príspevkov : 67
Points : 75
Reputation : 0
Join date : 30.08.2011

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: primmy   Tellrog warlock EmptyNe december 04, 2011 1:03 pm

ZA na test !
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: symo   Tellrog warlock EmptyPo december 05, 2011 4:59 pm

symo psal ze musis dorobit nejake srandicky ako su glyphy a tak...musis sa prerobit a poradne podla Syma abo Weaknesa sa popytaj a tak...potom si kuknem armory Smile
Návrat hore Goto down
Fastuska

Fastuska


Počet príspevkov : 25
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 08.11.2011

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tellrog warlock   Tellrog warlock EmptyPo december 05, 2011 5:06 pm

7.Uznávaš autoritu v guilde a máš problem z možnou kritikou na tvoje hranie/postavu?: Samozdřejmě respektuju jsem rád za kritiku ale musi být upřimná a srozumitelna a ne stupidní nadávky - moc pekne napsane, kdyz udelas co ti poradi CL urcite se uzivis Smile
Návrat hore Goto down
Milosica




Počet príspevkov : 8
Points : 7
Reputation : -1
Join date : 21.11.2011

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tellrog warlock   Tellrog warlock EmptyPo december 05, 2011 7:24 pm

neviem ci mam pravo robit diakritiku, ale pacilo sa mi ze uviedol vlastne svetok svoj volny cas Very Happy na hranie okrem spánku a školy :-D ja som ZA
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: milo   Tellrog warlock EmptyPo december 05, 2011 7:29 pm

kazdy moze sa vyjadrit su to predsa komenty Smile
Návrat hore Goto down
Argetllam

Argetllam


Počet príspevkov : 33
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 13.10.2011
Bydlisko : Presov-Kosice

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tellrog warlock   Tellrog warlock EmptyPo december 05, 2011 7:57 pm

no neviem mam zmiesane pocity Very Happy ... uvidime ako povie Symaril .. som za Test
Návrat hore Goto down
Argetllam

Argetllam


Počet príspevkov : 33
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 13.10.2011
Bydlisko : Presov-Kosice

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tellrog warlock   Tellrog warlock EmptyPo december 05, 2011 7:59 pm

a fakt ti odporucam zmenit glyphy ! Smile
Návrat hore Goto down
Weakness

Weakness


Počet príspevkov : 15
Points : 21
Reputation : 0
Join date : 10.10.2011

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tellrog warlock   Tellrog warlock EmptyUt december 06, 2011 7:21 am

vidim, ze confla spec je na anthorii asi najrozsirenejsi... len by ma zaujimalo DPS v raide a ci si skusal PVE destro a ake si s tym tocil DPS
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tellrog warlock   Tellrog warlock EmptyUt december 06, 2011 3:11 pm

tak mozme tuna to uzavriet dame ho na Rank TEST
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tellrog warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tellrog warlock   Tellrog warlock Empty

Návrat hore Goto down
 
Tellrog warlock
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zirg warlock
» prihlaska warlock 80
» Weakness - Warlock
» Warlock prihlaska

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky :: Prijaty-
Prejdi na: