Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
!!!Momentáľne hľadáme tieto classy : Priest (1xHoly), Hunter (Marksmanship),Druid (Balance)
Tento web Vám prináša Bleeding Sabbaths team

 

 Blacksite Mage

Goto down 
+6
primmy
Symaril
Fastuska
Weakness
Milosica
Shpongia
10 posters
AutorSpráva
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptyUt december 06, 2011 6:37 pm

Nick: blacksite
Main spec PVE: arcane
Off spec PVE: fire
Profesie: enchanting / tailoring
Link na moje armory: http://anthoria.wowarmory.sk/#blacksite,character
Gear: 5642 gearscore 3 doplnky PVP
Played: 13days 10hours
Osobný progress: TOC 10 TOC25- 2/5 ICC10- 6/8 ICC25- 5/8 TOGC10- 4/5
-zbierky dung/ raidov mam na palachovi Smile

Guild:


Byvale guildy: concilium tirisfal
Prečo k vam do guild ? : progressovanie, pomahanie navzajom ci uz s Q
alebo RDF atd...

O mne:


Vek:13
Ako dlho hráš WOW: 6rokov
Zvladne tvoj PC 25man raid :zvladne bezproblemov 4gb ram... new computer
Použivas teamspeak 3 :ano
Aké dni sa ti hodi raidovat: sobota, nedela, piatok
Uznavas autoritu v guilde / kritiku na tvoje hranie: Uznavam ale iba
upozornenie nie hresenie...

Info o altoch:

Meno:blackowner
Eq-paladin: 6k gs holy PVP 5800gs protect
Profesie: blacksmithing /mining

Ak by som mohol byt v tejto guilde , v ktorej som uz bol tak urcite by
som bol prinos Smile Ďakujem.
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptyUt december 06, 2011 6:41 pm

low items z obycajnych dungov nafarmenych...enchy zle socky zle a hlavne low velmy low vek na ten progress do noci Smile

PROTI
Návrat hore Goto down
Milosica




Počet príspevkov : 8
Points : 7
Reputation : -1
Join date : 21.11.2011

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptyUt december 06, 2011 9:03 pm

noo malo played.,vacsi played mam na Texas holdem poker, a vek.,no nehcem ta urazit ale mas este nevivinutu ruku a mozno mas malu dlan na to aby si mohol OBLAPIC calou rukou mysku cize Very Happy nemozes klikat naraz Very Happy ale nie Very Happy
Videl si film : PRIATI ZO SILICON VALLEY ?Very Happy tam prisiel muz poziadat o zamestanie a preto ze bol panic ho neprijali Very Happy
PROTI
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptyUt december 06, 2011 9:22 pm

tak ako v 13-14 uz sa to milo stihnut da kamarat moj stary Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Weakness

Weakness


Počet príspevkov : 15
Points : 21
Reputation : 0
Join date : 10.10.2011

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 7:22 am

nvm, myslim ze by sa hodilo dat do vzoru screen s dmg metrom v raide, hlavne u inektorych classov by som to vyzadoval, vacsina magov tu na servery toci strasne slabe DPS, ak by si dokazal oslnit DPSkom myslim ze by sa s tym dalo nieco robit, popravit par veci a tak... na vek by som sa v niektorych pripadoch neohliadal, stalo sa mi ze 11 rocny chlapec u nas v guilde bol best shaman a guilda bola dost kvalitna... zatial ale nehovorim ZA ani PROTI
Návrat hore Goto down
Fastuska

Fastuska


Počet príspevkov : 25
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 08.11.2011

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 8:05 am

Tvuj vek bych videl problem jedine kvuli kolektivu.. Jsou tu starsi hraci nekdo uz je i tatka Smile zkus napsat zkusenemu hraci v oblasti mage a on ti urcite rad poradi, ale zatim by jses neuplatnil. GL
Návrat hore Goto down
Symaril

Symaril


Počet príspevkov : 67
Points : 70
Reputation : -2
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Trebišov

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 8:49 am

je pravda ze mage by sa nam zisiel ale zase netreba brat uple kazdeho.... osobne si myslim ze tento tu je priemerny az podpriemerny, cize som skor za PROTI
Návrat hore Goto down
primmy

primmy


Počet príspevkov : 67
Points : 75
Reputation : 0
Join date : 30.08.2011

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: primmy   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 10:01 am

prihlaska ma nezaujeala ......PROTI
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 3:24 pm

jako ja ti dam sancu potrebujem si ta odchytit u wowka som vacsinou u nho kazdy den o osmej asi a poradim ti

skladame druhu 25 tak je jedno ci s lfg abo nekoho s prihlaskou zebereme

w me in game ked budes ocuvat co ti ja poviem Smile
Návrat hore Goto down
blacksite




Počet príspevkov : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 04.12.2011

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 5:02 pm

tak za 1 nehram za 1 postavu iba ... na mainovi mam 40days a neije to moj prvy server .... a tocim 7k dps... tak netrepte ze nemam eq a dalsi voloviny ...... na tomto servery hram rok s 3 mesiacnimy prestavkami takze tak..... a k tomu ze nemam vek tak potom preco je anpiseane od 13 .... a do 11 kludne sobota nedela poho .... a este nerobte sa tym co neste si myslite ze ste lepsi tak na to mam jasnu odpoved : nieste Razz
Návrat hore Goto down
blacksite




Počet príspevkov : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 04.12.2011

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 5:22 pm

a este nieco donedavna som vam ja tankoval naxy a voa atd...
Návrat hore Goto down
Argetllam

Argetllam


Počet príspevkov : 33
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 13.10.2011
Bydlisko : Presov-Kosice

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: :D   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 7:34 pm

hoc mage by sa zisiel ale .... ako to ze si tankoval raidy ako su Voa Naxx je to pekne Very Happy ale to tanknem s re3 equipom taze nic moc... Prihlaska sa mi uz vobec nepacila od prvej chvile. Kazdy sa tu vyjadril kvoli tvojmu veku ale je to tak, troska este treba dozriet ci sa hnevas alebo nie ja hovorim jednoznacne Proti! (a nie len kvoli veku )
Návrat hore Goto down
Vlckoo

Vlckoo


Počet príspevkov : 31
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011
Age : 28
Bydlisko : Košice

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 7:56 pm

No a som tu ciže Blacksite prosím Ťa za prvé dlho si nehral čo som sledoval pričom ta mam vo friend liste a 3mesačné prestávky si prečo dávaš ? pre srandu králikov aj v CT to tak bolo že si nelogol mesiac...z ničoho nič po druhé VEK (to sa dá prežiť) po tretie máme dosť dobrých mágov a neviem či by si sa presadil.. Smile zatiaľ NEUTRAL a tankoval si nám to malokedy lebo vtedy si dával prednosť expeniu mágovy pred raidami čo neuznávam...
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 8:09 pm

neplette tu to nestastne concillium bo black s tankom nebol u nas v gilde a s magom afkoval pred festrom pokial ma brain nemyli Smile Smile
Návrat hore Goto down
Martinesk

Martinesk


Počet príspevkov : 24
Points : 32
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011
Bydlisko : Nové Mesto nad Váhom

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 8:56 pm

zatial neutral ale kebyže sa hlásim k nejakej guild tak navyskakujem do nich na Fóre za to velké -
nech ta niekto otestuje a uvidíme či si lepší ;-)
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage EmptySt december 07, 2011 9:58 pm

heh menim nazor ked si tak velmo veris ze s tym odpadom co nosis comu hovoris gear vytocis nevytocitelne tak to sa teda mam co ucit

final verdikt NEPRIJATY
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Blacksite Mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: Blacksite Mage   Blacksite Mage Empty

Návrat hore Goto down
 
Blacksite Mage
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska mage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky :: Neprijaty-
Prejdi na: