Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.

DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
!!!Momentáľne hľadáme tieto classy : Priest (1xHoly), Hunter (Marksmanship),Druid (Balance)
Tento web Vám prináša Bleeding Sabbaths team

Share | 

heli (Helionka)

Goto down 
AutorSpráva
Heli
Anonymný

OdoslaťPredmet: heli (Helionka)   Ut január 10, 2012 6:06 pm

Postava::
1.Nick postave:
2.Main spec PVE:
3.Off spec PVE:
4.Profesie
5.Link na tvoje Armory
6.Gear (gearscore, pomer pve/pvp itemy):
7.Played:
8.Osobný progress: {Ake raidy si dal cele}
9.Screenshoot z raidu ( povinne )

Guild:
1.Bývale guildy a dôvod prečo chceš opustiť súčastnú guild: bol som niekedy dávno v Ordo satanas , asi rok a pol do zadu , a kedže som nehral tak ma kickli
2.Prečo práve k nám do Guild ?: poznám od vás kopu hráčov, a ste jedna z naj. guild na servery
3.Aký by si mal prínos pre Guildu ?: dps v raidoch atd.., a pomoc ľudom v guilde

O mne:
1.Vek:15
2.Kontakt:0917356899
3.Ako dlho hráš WoW: celkovo asi 6 rokou za mága asi 3 roky
4.Zvládne tvoj PC náročnosť 25-men raidu? 15+fps na 25tke ideal(nebudeš sa vyhovárať na lagy/seky) , zvládne mam PC z novej generácie procesorov I7, 2gb grafika ,8GB ram.... max. mám problémy s netom v tedy keď aj Vlckoo., pretože na dedine je stým niekedy problém.
5.Používaš TeamSpeak 3 (Mikrofón nemusí byť): používam
6.Aké dni sa ti hodí raidovať/v akú hodinu môžes raidovať: pondelok , streda piatok od 16:00 do 22:00+, a v utorok štvrtok od takej 17:40 až do večera tiež tak do 22:00, a sobota nedeľa by som mal byť doma stále .
7.Uznávaš autoritu v guilde a máš problem z možnou kritikou na tvoje hranie/postavu?: uznávam a budem sa snažiť hrať za mága ako najlepšie viem .

Info o Altoch::
1.Meno: Offkoo , Offkaa (lockovia u hordy) málokedy hrám
2.Eq & main/off spec : 5500GS PVE, 5640 PVP , Arcane , Frost , a poprípade do pve ešte mením na FF.
3.Profesie:Mining, Tailoring
Návrat hore Goto down

heli (Helionka)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky-
Prejdi na: