Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
!!!Momentáľne hľadáme tieto classy : Priest (1xHoly), Hunter (Marksmanship),Druid (Balance)
Tento web Vám prináša Bleeding Sabbaths team

 

 Prihláška do GD ....

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Zagares
Anonymný




Prihláška do GD .... Empty
OdoslaťPredmet: Prihláška do GD ....   Prihláška do GD .... EmptySo september 03, 2011 10:02 am












.Postava:: Dk lol!
1.Nick postave: Zagares
2.Main spec: Dmg frostak DK PVE
3.Off spec: Tank / UH PVP
4.Profesie : Eng 448 Very Happy Min 450
5.Link na tvoje Armory :
6.Gear (gearscore, pomer pve/pvp itemy): Frost Pve dmg 5500 gs ++ /UH PVP 6100 cca a TANK 5 k gs
7.Played: Zagares / Gordonn (ale už moc nehravam ) /Dealon .. atd ale na ostatnych moc nehravám
8.Osobný progress: {Ake raidy si dal cele} : Fúúha tak cele... Os 10/ 25 Very Happy / TOc 10/ 25 Togc 10 / Onyx ... A Naxx / ICC chodím ale ALL som ešte nedal ...

Guild::
1.Bývale guildy a dôvod prečo chceš opustiť súčastnú guild: Bývale GD ? Tam Concilius Trisfal ešte davnejšie ked som začinal PVp , potom tam bolo zopár menšich GD kde som pomáhal lowkam , dalej som bol v Lost ALOne (cely nazov si už nepametam Very Happy pretím sa volala nejako inak netušim ako good PVP lidi aLL dobra partia ADAX a spol ale z PVP som prešiel na PVE a tak som si našiel aj NEW GD tiež už nazov nepametam scratch a ptm ma pozvali do GD Blue Pearl no pristup ludi v tej GD je dosť mizerný až na pár vynimok ,žiadna ochota GD raidi boli sice uspešne no bez TS ta kickli zpred bossa z ID Smile ...To je asi dôvod prečo si hladam new GD znam taktiky na ICC eq mam ako taky 5500 gs pve study a stale natom pracujem no nemam TS a to je pre niektore GD problem aj ked nwm prečo Very Happy

O mne::
1.Vek: To musím ?? Very Happy .. 15 Very Happy
2.Kontakt: (voliteľné) .........
3.Ako dlho hráš WoW: (celkovo / za tvoju class) cca 3 roky pomaly Smile a za classu cca 1-2 roky
4.Zvládne tvoj PC náročnosť 25-men raidu? 15+fps na 25tke ideal(nebudeš sa vyhovárať na lagy/seky) : Nezvladne... Very Happy Very Happy Všetko my tu seka ak hovado Very Happy .. ale tak toc 25 davam vpoho bez sekov iba o icc 25 mam problem možno na lordovi saurfa som skušal 25 a išlo v poho tam mam problemy ked všade lietaju ohne atd vtedy my to poseka Very Happy
5.Používaš TeamSpeak 3 (Mikrofón nemusí byť): Nepouživam ... reproduktori mam v oprave ....
6.Aké dni sa ti hodí raidovať/v akú hodinu môžes raidovať: No idem na intrak takže nwm .... A ide škola taže nwm ... ale dajme tomu cez prazdniny asi cca bud doobedu alebo o 14 h / 17 h a cez weekend asi tak isto Smile aj ked v tich hodinach sa moc ICC nechodí čo je škoda Sad ale hadam by sa daky raidik našiel Very Happy
7.Uznávaš autoritu v guilde a máš problem z možnou kritikou na tvoje hranie/postavu?:

Info o Altoch:: Alti mam ale nehravam zane taže my ich asi aj vymažu ked bude ta očista anthorie ale ked je to nutne ....
1.Meno: Gordonn / Dealon
2.Eq & main/off spec : Arms 76 lvl // R 64 cca
3.Profesie: herbal / inst Mining/jwc asi .. Very Happy

... To je asi tak všetko kus je to dlhšie asi ako to malo byť ale dufam že vám to stači .. CC Zagy Cool
Návrat hore Goto down
gemo

gemo


Počet príspevkov : 64
Points : 145
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011
Age : 34
Bydlisko : Velka Mana

Prihláška do GD .... Empty
OdoslaťPredmet: Gemo   Prihláška do GD .... EmptySo september 03, 2011 11:09 am

Tak bez TS si umna jasny PROTI
Návrat hore Goto down
http://maros.001@azet.sk
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Prihláška do GD .... Empty
OdoslaťPredmet: jasne proti   Prihláška do GD .... EmptySo september 03, 2011 11:13 am

z dovodu ze melee do raidov mame plno, TS je povinnost v kazdej gilde, vek musis pisat bo neocaka va sa ze 15 rocny bude progresovat cez skolu do pol tretej rana a dalsie veci by som nasel tak jasne PROTI
Návrat hore Goto down
kddrud




Počet príspevkov : 20
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 30.08.2011

Prihláška do GD .... Empty
OdoslaťPredmet: PROTI   Prihláška do GD .... EmptySo september 03, 2011 11:42 am

TS neni taky problem stahne se ale mame dost DK...
Návrat hore Goto down
Pathetic

Pathetic


Počet príspevkov : 21
Points : 26
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011
Age : 34
Bydlisko : Žiar nad Hronom, prechodné Bratislava

Prihláška do GD .... Empty
OdoslaťPredmet: Pathetic   Prihláška do GD .... EmptyNe september 04, 2011 11:18 am

gemy 10 haste 15 stamina, 20 ap !! 15 stamina ? , wristy bez ench,chest bez ench,head bez ench, v rukách 20 ap gem, v opasku neni diera...
dk je dosť v poslednej dobe,bude určite silná konkurencia
TS je základ na raidy, neviem v čom može byť problém aspon PASSIVNE počúvať cez sluchadlá...zožeň si TS, to je 5 min a ešte aj cigu dáš pri tom,ináč sorry,dovtedy zásadne PROTI
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Prihláška do GD .... Empty
OdoslaťPredmet: NEPRIJATY   Prihláška do GD .... EmptyNe september 04, 2011 11:27 am

CL dal Proti...urob si s tym neco bo ta neprijaju ani do Ordo Lentilkas
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihláška do GD .... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška do GD ....   Prihláška do GD .... Empty

Návrat hore Goto down
 
Prihláška do GD ....
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska warlock 80
» Winrogun (Winrogun
» Lothan/Xaavyn/Mozkocuc přihláška
» Prihláška Adyth
» Přihláška-deathearth

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky :: Neprijaty-
Prejdi na: