Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
!!!Momentáľne hľadáme tieto classy : Priest (1xHoly), Hunter (Marksmanship),Druid (Balance)
Tento web Vám prináša Bleeding Sabbaths team

Prihlaska - Milosica Druid

Goto down 
+3
Murpos
Argetllam
Shpongia
7 posters
AutorSpráva
Milosic@
Anonymný

Prihlaska - Milosica Druid Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptyNe november 13, 2011 4:05 pm

Postava:: Druid 80 Night Elf created 11.9.2007
1.Nick postave: Milosica
2.Main spec PVE: Tank feral talenty
3.Off spec PVE: mam pvp talenty nastavene tiez feral, prip dmg na cat, ale eq na pve nemam.
4.Profesie: JWC 450 dost plno receptov, a Minning
5.Link na tvoje Armory:najdite si ho prosim samy, nemozem davat linky. ako host
6.Gear (gearscore, pomer pve/pvp itemy): Pve tank 5846 - 54k hp self buffed bear, postava 42,7k hp, a pvp 5950 a ochvilocku mam headku wrath aj ruky Smile
7.Played:mam 148 days 7 hours...
8.Osobný progress: {Ake raidy si dal cele}tak mam achievementy zo vsadial skadial sa dalo ziskat :-P okrem Ulduaru 10
9.Screenshoot z raidu ( povinne )

Guests can't post external links or emails. :/ ale mam screenshot ako 71k hp nabufovane v icc a 103 so survivalom.

Guild:
1.Bývale guildy a dôvod prečo chceš opustiť súčastnú guild: Byvale.,tak posledna to bola este Enlightenment v Maji.,a momentalne soom bez guildy, a hladam nieco specialnejsie.,a nie poskladanu LFG guildicku:)
2.Prečo práve k nám do Guild ?: No tak par clenov poznam menovite, uz z hrania wow, a rad sa vratim na staru kolaj Smile chapete

O mne:
1.Vek: 19 r
2.Kontakt: (voliteľné) Fb mozem dat,
3.Ako dlho hráš WoW: (celkovo / za tvoju class) dlho od 2007 a mam len tento char venujem sa len jemu.
4.Zvládne tvoj PC náročnosť 25-men raidu? 15+fps na 25tke ideal(nebudeš sa vyhovárať na lagy/seky) mam celkom spoko s fps nemam problem stale je 64.4 a v raidoc okolo 30tky,25 sem tam
5.Používaš TeamSpeak 3 (Mikrofón nemusí byť): jj uz to mam mikrofon nemam lebo som zlomil sluchadka Smile ale pocuvat mozem
6.Aké dni sa ti hodí raidovať/v akú hodinu môžes raidovať: tak najradsej vecerne.,od 8+ to je jedno aky den, ked nepride nieco dolezite do toho.
7.Uznávaš autoritu v guilde a máš problem z možnou kritikou na tvoje hranie/postavu?:Respektujem.

Info o Altoch:: Mam len hunterika na profesiu.,nic viac..to neratam.

S pozdravim MIlosica.
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia

Počet príspevkov : 130

OdoslaťPredmet: Za   Prihlaska - Milosica Druid EmptyNe november 13, 2011 7:43 pm

som Za...fajn typek, equpiu sa nerozumiem nakolko nemame i CL u feral druidov...no co dodat dufam, ze sem nenapises prihlasku a pak podes do zahranica Very Happy Very Happy...
Návrat hore Goto down
Argetllam

Argetllam

Počet príspevkov : 33

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptyNe november 13, 2011 7:46 pm

Ach ty lama Smile Jednoznacne ZA , mal som byc prisny ale, znas to , vychodnar, pijes , beres poldeci ta nemozem povedat nie... este k tomu tolko raidov spolu odprogresovanych ci to bolo v Lfg legionars v enli proste, nemam co vycitat Smile a tank sa hodi furt Smile
Návrat hore Goto down
Murpos

Murpos

Počet príspevkov : 7

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptyNe november 13, 2011 8:51 pm

Urcite ZA talenty a eq celkom dobry, feral tanka este nemame Very Happy
Návrat hore Goto down
Pathetic

Pathetic

Počet príspevkov : 21

OdoslaťPredmet: som zmatený   Prihlaska - Milosica Druid EmptyNe november 13, 2011 11:01 pm

http://www.bleeding-sabbaths.com/t37-topic

milosica ako druid bol už raz zobraný do guildy a potom pred rotfacom kicknutý i z raidu i guildy...
wtf?
Návrat hore Goto down
gemo

gemo

Počet príspevkov : 64

OdoslaťPredmet: gemo   Prihlaska - Milosica Druid EmptyPo november 14, 2011 6:44 am

Tak milosica -ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA a phatetic to nehral on ale daky kamos zanho co bol unas asi 2 minuty Very Happy
Návrat hore Goto down
http://maros.001@azet.sk
Milosic
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptyPo november 14, 2011 6:47 am

ouu, co pozeram na teln odkaz, tak sa nepametam ja ze by som taku strucnu prihlasku pisal.,to musel moj kamos asi ku vam davat ja som zacal hrat pred 2 tyzdnami, a posledny krat co som bol na mojej postave bolo este koncom maja, po maturite. A medzitým hral na nej jeden kamos z dediny, tak je mozne ze sa vydaval za mna..ale uz to nehrozí Smile
Návrat hore Goto down
Pathetic

Pathetic

Počet príspevkov : 21

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Milosica Druid    Prihlaska - Milosica Druid EmptyPo november 14, 2011 3:39 pm

za 1 gemo nauč sa už konečne písať poriadne moj nick jo? Very Happy
tak ak si ten pravý a pôvodny majiteľ toho druida som za, tu nieje čo viac dodať
Návrat hore Goto down
Fastuska

Fastuska

Počet príspevkov : 25

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptyPo november 14, 2011 4:07 pm

Feral do nasi 10-ky? Very Happy
Návrat hore Goto down
Milosic
Anonymný

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptyPo november 14, 2011 4:57 pm

Dakujem za samé kladné vyjadrenia. Smile som poctený Smile a ano som to ja co som dal create new character este pred 4 rokmi..,a co som bol kedysi v LFG Legionars.,lebo spoznávam teraz par ludi po nickoch Smile Smile
Návrat hore Goto down
Symaril

Symaril

Počet príspevkov : 67

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid EmptyPo november 14, 2011 5:22 pm

ak je to pravý majiteľ jednoznačne ZA
BTW nebol si nahodou v Incommingu asi pred rokom ?
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia

Počet príspevkov : 130

OdoslaťPredmet: Prijaty   Prihlaska - Milosica Druid EmptyPo november 14, 2011 5:46 pm

myslim, ze nie je co dodat Prijaty...presuvam do sekcie Prijatych
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska - Milosica Druid   Prihlaska - Milosica Druid Empty

Návrat hore Goto down

Prihlaska - Milosica Druid
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky :: Prijaty-
Prejdi na: