Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
!!!Momentáľne hľadáme tieto classy : Priest (1xHoly), Hunter (Marksmanship),Druid (Balance)
Tento web Vám prináša Bleeding Sabbaths team

Prihláška Orionkoo

Goto down 
+2
Shpongia
Argetllam
6 posters
AutorSpráva
Orionkoo
Anonymný

Prihláška Orionkoo Empty
OdoslaťPredmet: Prihláška Orionkoo   Prihláška Orionkoo EmptyNe december 11, 2011 11:05 am

Postava::
1.Nick postave: Orionkoo
2.Main spec PVE: Fury 5700
3.Off spec PVE: Protect 5500
4.Profesie: ENG,Mining
5.Link na tvoje Armory: Nejde my to potom poslat ked dma ten Link..
6.Gear (gearscore, pomer pve/pvp itemy): fury mam wf swordu , protect wf shield inak ostatne pohode
7.Played:hrám wow nejak 2a viac hodín . Very Happy
8.Osobný progress: {Ake raidy si dal cele} : toc a vacsinou icc len po profesora
9.Screenshoot z raidu ( povinne ) no sreen nemám žiadny

Guild:
1.Bývale guildy a dôvod prečo chceš opustiť súčastnú guild: Crazy Harley Club moc ludi AFK a začali leavovat a preto je u vas aj Itzal. Very Happy
2.Prečo práve k nám do Guild ?: Ste schopný dobre progresujete poznám ludí od vás . Rád sa naučim niečo nové od dalších o svojej classe .

O mne:
1.Vek: 15
2.Kontakt: Vo wow Orionkoo wisp..
3.Ako dlho hráš WoW: 2,5 roka ....
4.Zvládne tvoj PC náročnosť 25-men raidu? 15+fps na 25tke ideal(nebudeš sa vyhovárať na lagy/seky) : ja som stým problém nemal a už vobec z lagmy len 1 ked bola linka medzi CZ a Sk nejak pokazena ...
5.Používaš TeamSpeak 3 (Mikrofón nemusí byť): Používam a nebojím sa hovoriť do mikrofonu . Very Happy
6.Aké dni sa ti hodí raidovať/v akú hodinu môžes raidovať: od 15:00 do 22:00 tak primeraný čas si myslím a cez víkend možem aj doedy to nedáme ......
7.Uznávaš autoritu v guilde a máš problem z možnou kritikou na tvoje hranie/postavu?: Kritiku znesiem ... Ako som spominal rád sa učím od druhých tak kritiku na hranie znesiem...

Info o Altoch::
1.Meno: Starback Shaman ele ,Sparatko pve slabe eq
2.Eq & main/off spec: Starback len Ele 5900 ale pracujem na resto eq....
3.Profesie: JWC,ENCH... Full skill Very Happy
Návrat hore Goto down
Argetllam

Argetllam

Počet príspevkov : 33

Prihláška Orionkoo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Orionkoo   Prihláška Orionkoo EmptyNe december 11, 2011 11:11 am

myslim ze mmtalne by si sa do main 25 raidu nedostal, je tam dom schopnych ludi, skor to 2 raidu. Vyzeras celkom ok , ale skor by som ta bral ako Tanka Smile som za test
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia

Počet príspevkov : 130

Prihláška Orionkoo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Orionkoo   Prihláška Orionkoo EmptyNe december 11, 2011 11:17 am

tak gramaticke chyby trosku vela na tos si mal v 15 vystudovat zakladnu skolu Very Happy ... takze furry warrov nepotrebujeme urcite na tos mame 3 schopnych 1 jedneho co chodi s altom co akurat pasuje do 2 25 man raidov Smile ...prihlasku si si k nam psal uz nekolko krat a nevidim ze by si bol nakym extra prinosom pre guild Smile ...som NEUTRAL, ale viac PROTI
Návrat hore Goto down
Orionkoo
Anonymný

Prihláška Orionkoo Empty
OdoslaťPredmet: Orionkoo   Prihláška Orionkoo EmptyNe december 11, 2011 11:24 am

Ak ešte možem dodať neviem či ste pozerali altov ale mam Ele Shamana....
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia

Počet príspevkov : 130

Prihláška Orionkoo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Orionkoo   Prihláška Orionkoo EmptyNe december 11, 2011 11:33 am

jo takze tento hrac posobi velmy nedoverihodne (mougan č.2) a pise vsade ine udaje na tos si dava do kazdej pve gildy prihlasku a ked ho tam prijaju tak si pise nekde inde (vidte ostatne forumy)...stahujem to, ze som cisto PROTI
Návrat hore Goto down
Argetllam

Argetllam

Počet príspevkov : 33

Prihláška Orionkoo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Orionkoo   Prihláška Orionkoo EmptyNe december 11, 2011 2:02 pm

akurat som pozeral ostatne fora... teraz si tusim v Rws alebo kde novacik...moj nazor zmenenyProti , .....
Návrat hore Goto down
gemo

gemo

Počet príspevkov : 64

Prihláška Orionkoo Empty
OdoslaťPredmet: proti    Prihláška Orionkoo EmptyNe december 11, 2011 2:59 pm

Proti ako uvadua shpona vsade davas daco ine tak GL negde inde k nam uro ne
Návrat hore Goto down
http://maros.001@azet.sk
Fastuska

Fastuska

Počet príspevkov : 25

Prihláška Orionkoo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Orionkoo   Prihláška Orionkoo EmptyNe december 11, 2011 3:35 pm

Spis by me zajimalo jeho vyjadreni a vysvetleni... Potom bych daval ZA nebo PROTI
Návrat hore Goto down
Martinesk

Martinesk

Počet príspevkov : 24

Prihláška Orionkoo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Orionkoo   Prihláška Orionkoo EmptyNe december 11, 2011 7:47 pm

PROTI Hlásiš sa k nám za tanka a máš arms glyphy v prot talentoch Very Happy Very Happy ??? A tankovať vo Wf shielde ? hmm radsej ten 200 item lvl co máš v bagu... Razz
Návrat hore Goto down
Humanwar
Admin
Humanwar

Počet príspevkov : 73

Prihláška Orionkoo Empty
OdoslaťPredmet: by orionkoo   Prihláška Orionkoo EmptyNe december 11, 2011 7:51 pm

neprijaty
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=Z6MwyXUOQrw&NR=1
Sponsored content

Prihláška Orionkoo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Orionkoo   Prihláška Orionkoo Empty

Návrat hore Goto down

Prihláška Orionkoo
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» adventure quest word
» Facebook-Pet society
» DarKGengar/K7BO level 20!!!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky :: Neprijaty-
Prejdi na: