Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
!!!Momentáľne hľadáme tieto classy : Priest (1xHoly), Hunter (Marksmanship),Druid (Balance)
Tento web Vám prináša Bleeding Sabbaths team

 

 Prihláška- Kimil pala

Goto down 
+3
Argetllam
Nedostupny
primmy
7 posters
AutorSpráva
kimil
Anonymný




Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Prihláška- Kimil pala   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 4:32 pm

Postava::Human paladin
1.Nick postave:Kimil
2.Main spec PVE:Retri=pve
3.Off spec PVE:Retri=pvp
4.Profesie MIN450 , BS 400
5.Link na tvoje Armory
6.Gear (gearscore, pomer pve/pvp itemy): 5955 Full pve+6160 PVP
7.Played:60days pala... 48 days mage
8.Osobný progress: {Ake raidy si dal cele}Naxx10/25 , Voa 10/25 ,Ulduar10/25, Toc 10/25 , togc 10/25-( nie setkych bossov), ICC 10/25 na qeenu som sa nedostal este.

Guild:
1.Bývale guildy a dôvod prečo chceš opustiť súčastnú guild:Tumulus Exiguo- presli do LMYC ja som tam nechcel .. terajšia guilda Sylvanas legion- dobra guilda a este lepši ludia ale rozpadla sa
2.Prečo práve k nám do Guild ?:K Vám chcem isť kamosom , kvalitnými raidami a dobremu kolektívu .

O mne:Martin
1.Vek:16
2.Kontakt: (voliteľné)Kosice , 0918100443
3.Ako dlho hráš WoW: (celkovo / za tvoju class) Celkovo-3-4 roky , Pala- rok a pol , Mage - 2 roky
4.Zvládne tvoj PC náročnosť 25-men raidu? 15+fps na 25tke ideal(nebudeš sa vyhovárať na lagy/seky) Ano mam vykonny pc aj internet.. ICC 25 50FPS + stale.
5.Používaš TeamSpeak 3 (Mikrofón nemusí byť):Ano mam/ pou zivam a mam aj mikrak.
6.Aké dni sa ti hodí raidovať/v akú hodinu môžes raidovať:Sobota Nedela najlespie ale spravim si cas aj cez tizden.
7.Uznávaš autoritu v guilde a máš problem z možnou kritikou na tvoje hranie/postavu?:Ano uznavam a ak je Kritika tak si ju rad vypocujem a budem sa snažit vylepšit sa.

Info o Altoch::human mage
1.Meno:Gtman
2.Eq & main/off spec: 5450gs PVE - fire. 5550gs pvp cca frost
3.Profesie:alch 450 , herb 450
Za prečítanie prihlášky Dakujem, z Pozdravom Kimil.
Návrat hore Goto down
primmy

primmy


Počet príspevkov : 67
Points : 75
Reputation : 0
Join date : 30.08.2011

Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: primmy   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 4:34 pm

ak ti nebude vadit ze zatial budes v alt raide tak som ZA
Návrat hore Goto down
Nedostupny

Nedostupny


Počet príspevkov : 21
Points : 37
Reputation : 1
Join date : 11.12.2011
Bydlisko : Nové Mesto nad Váhom

Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Odozva   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 4:39 pm

Tak teba poznám z bývalej guildy Smile a musím ťa zaradiť k tým lepším ľuďom, čo tam boli. Čo sa týka paladina a mage, tak videl som, že točíš slušne aj za mage aj za paladina. Momentálne by pomohol mage + paladin. Keďže chceme zaplniť aj druhú ICC 25tku. Čo sa týka tvojho správania - S tebou som bol vždy spokojný. Takže shpongia pozri si ho na armory (Myslím mage) + Cl paladinov pozrite si ho Smile
Moj názor je, že som Za + možeme si ho testnúť na raide. Ale DPS točí dobré + správanie je tiež na úrovni
Návrat hore Goto down
Argetllam

Argetllam


Počet príspevkov : 33
Points : 39
Reputation : 0
Join date : 13.10.2011
Bydlisko : Presov-Kosice

Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška- Kimil pala   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 4:40 pm

davam na nazor nedostupneho som za test
Návrat hore Goto down
Martinesk

Martinesk


Počet príspevkov : 24
Points : 32
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011
Bydlisko : Nové Mesto nad Váhom

Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška- Kimil pala   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 4:41 pm

Ten link ja armory si mohol dať. No ako v main raide už máme 2 re3 palachov Zorb, Dracco tak nech ta niekto z ních testne ale do 2. raidu som ZA.
Návrat hore Goto down
kimil
Anonymný




Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Prihláška- Kimil pala   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 4:45 pm

Dakujem za ohlasy, Nechce mi tam hodit link, vraj musim byt regnuty no nic tak ak mate cas tak na amory ceknite nick Kimil a Gtman. moji alti Smile a nwm ci tam je aj screen hoci som posielal .
Návrat hore Goto down
Martinesk

Martinesk


Počet príspevkov : 24
Points : 32
Reputation : 0
Join date : 12.10.2011
Bydlisko : Nové Mesto nad Váhom

Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška- Kimil pala   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 5:08 pm

Aha tak potom v poho asi je niečo zo stránkou ... Smile
Návrat hore Goto down
Nedostupny

Nedostupny


Počet príspevkov : 21
Points : 37
Reputation : 1
Join date : 11.12.2011
Bydlisko : Nové Mesto nad Váhom

Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Okey   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 5:13 pm

Každopádne, ešte počkať na Shpongiu, ako sa tu k tomu vyjadrí, keďže je GuM+CL mágov.
Návrat hore Goto down
Shpongia

Shpongia


Počet príspevkov : 130
Points : 179
Reputation : 1
Join date : 29.08.2011
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška- Kimil pala   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 6:56 pm

u mna mas ZA ... nevyzeras na nekoho kto rad meni guildu ako ponozky Very Happy ...tak strucne k magovi hmm mas na sebe PvP nebudu sa ti hrabat v bagloch Very Happy ...pala vyzera velmy pekne ako fajne Very Happy ... len to ma zarazilo tam na TS ze profik 25 je lahsi ako 25 quen Very Happy
Návrat hore Goto down
kimil
Anonymný




Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Prihláška- Kimil pala   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 7:48 pm

Heh Smile ok na maga idem hodit PVE eq, a natom TS som splietal 2 na 3 Very Happy Ale neboj uz som sa to doucil a pochopil Smile
Návrat hore Goto down
Symaril

Symaril


Počet príspevkov : 67
Points : 70
Reputation : -2
Join date : 29.08.2011
Age : 28
Bydlisko : Trebišov

Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška- Kimil pala   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 8:54 pm

ako nepoznam ho ale dam na nedostupneho .... s tym ze naozaj to bude ten alt raid
Návrat hore Goto down
Nedostupny

Nedostupny


Počet príspevkov : 21
Points : 37
Reputation : 1
Join date : 11.12.2011
Bydlisko : Nové Mesto nad Váhom

Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Koniec   Prihláška- Kimil pala EmptySo december 17, 2011 8:59 pm

Okey, už je aj v guilde. Prijatý! Lock!
Návrat hore Goto down
sarun

sarun


Počet príspevkov : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011
Age : 31
Bydlisko : humenne

Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: :)   Prihláška- Kimil pala EmptyNe december 18, 2011 8:25 pm

Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihláška- Kimil pala Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška- Kimil pala   Prihláška- Kimil pala Empty

Návrat hore Goto down
 
Prihláška- Kimil pala
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska pala
» Mougan r3 pala
» prihlaska
» Warlock prihlaska
» prihlaska do gildy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky :: Prijaty-
Prejdi na: