Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
!!!Momentáľne hľadáme tieto classy : Priest (1xHoly), Hunter (Marksmanship),Druid (Balance)
Tento web Vám prináša Bleeding Sabbaths team

heli (Helionka)

Goto down 
AutorSpráva
Heli
Anonymný

heli (Helionka) Empty
OdoslaťPredmet: heli (Helionka)   heli (Helionka) EmptyUt január 10, 2012 6:06 pm

Postava::
1.Nick postave:
2.Main spec PVE:
3.Off spec PVE:
4.Profesie
5.Link na tvoje Armory
6.Gear (gearscore, pomer pve/pvp itemy):
7.Played:
8.Osobný progress: {Ake raidy si dal cele}
9.Screenshoot z raidu ( povinne )

Guild:
1.Bývale guildy a dôvod prečo chceš opustiť súčastnú guild: bol som niekedy dávno v Ordo satanas , asi rok a pol do zadu , a kedže som nehral tak ma kickli
2.Prečo práve k nám do Guild ?: poznám od vás kopu hráčov, a ste jedna z naj. guild na servery
3.Aký by si mal prínos pre Guildu ?: dps v raidoch atd.., a pomoc ľudom v guilde

O mne:
1.Vek:15
2.Kontakt:0917356899
3.Ako dlho hráš WoW: celkovo asi 6 rokou za mága asi 3 roky
4.Zvládne tvoj PC náročnosť 25-men raidu? 15+fps na 25tke ideal(nebudeš sa vyhovárať na lagy/seky) , zvládne mam PC z novej generácie procesorov I7, 2gb grafika ,8GB ram.... max. mám problémy s netom v tedy keď aj Vlckoo., pretože na dedine je stým niekedy problém.
5.Používaš TeamSpeak 3 (Mikrofón nemusí byť): používam
6.Aké dni sa ti hodí raidovať/v akú hodinu môžes raidovať: pondelok , streda piatok od 16:00 do 22:00+, a v utorok štvrtok od takej 17:40 až do večera tiež tak do 22:00, a sobota nedeľa by som mal byť doma stále .
7.Uznávaš autoritu v guilde a máš problem z možnou kritikou na tvoje hranie/postavu?: uznávam a budem sa snažiť hrať za mága ako najlepšie viem .

Info o Altoch::
1.Meno: Offkoo , Offkaa (lockovia u hordy) málokedy hrám
2.Eq & main/off spec : 5500GS PVE, 5640 PVP , Arcane , Frost , a poprípade do pve ešte mením na FF.
3.Profesie:Mining, Tailoring
Návrat hore Goto down

heli (Helionka)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky-
Prejdi na: