Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Čaute, vítam Vás na Našej webovej stránke. Ak si chcete podať prihlášku, nemusíte sa registrovat.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
!!!Momentáľne hľadáme tieto classy : Priest (1xHoly), Hunter (Marksmanship),Druid (Balance)
Tento web Vám prináša Bleeding Sabbaths team

Resto Shamann

Goto down 
+3
primmy
Pliesen
Herkulo
7 posters
AutorSpráva
Lorietka
Anonymný

Resto Shamann Empty
OdoslaťPredmet: Resto Shamann   Resto Shamann EmptyŠt september 22, 2011 4:26 pm

Postava:
1.Nick postave: Loriet
2.Main spec PVE: Resto
3.Off spec PVE: -
4.Profesie: Tailoring, Mining
5.Link na tvoje Armory:
6.Gear (gearscore, pomer pve/pvp itemy): 6000 v PvP (4/5 wf), PvE teprv sbiram, cize se to kazdym dnem, kazdou hodinou meni Smile farmim co se da (a Pliesen mi pomaha)
7.Played: 27 days
8.Osobný progress: Ulduar (krom generala), Naxxramas, Toc

Guild::
1.Bývale guildy a dôvod prečo chceš opustiť súčastnú guild: Brave Hearts (kdysi davno za dob Naxxu, Ulduaru) -> rozpad -> prachod k alianci

O mne::
1.Vek: 17
2.Kontakt: Facebook (Daniel Maluch Malý)
3.Ako dlho hráš WoW: Neco malo pres 2 roky. Rshamana hraju cca mesic, ale predtim jsme hral rdruida cca pres 1,5 roku.
4.Zvládne tvoj PC náročnosť 25-men raidu? 15+fps na 25tke ideal(nebudeš sa vyhovárať na lagy a seky): Nebudu, s timhle problem nikdy nebyl. Wow mi jede na full. Smile
5.Používaš TeamSpeak 3 (Mikrofón nemusí byť): Pouzivam. Mam mikrofon, jsem komunikativni. Smile
6.Aké dni sa ti hodí raidovať/v akú hodinu môžes raidovať: Nedele ideal, Sobota po obede eventualne.
7.Uznávaš autoritu v guilde a máš problem z možnou kritikou na tvoje hranie/postavu?: Autoritu uznavam, ale nemam rad namyslenost. Kritiku prijmam, ale mnohem radsi mam, kdyz mi nekdo rozumne vysvetli v cem se stala chyba.

Info o Altoch::
1.Meno: Lyon
2.Eq & main/off spec: Nebudu ani mluvit :-D cca 3k GS
3.Profesie: -

Od vasi guildy ocekavam, ze bych se dostal konecne do ICC 25 a casem si ho prosel cele vcetne toho nejvyssiho Smile Jsem ucenlivy, prizpusobivy.
Návrat hore Goto down
Herkulo

Herkulo

Počet príspevkov : 10

Resto Shamann Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resto Shamann   Resto Shamann EmptyŠt september 22, 2011 4:34 pm

tak mam skusenosti so zbieranim s pve GS kvoli tomu ma neprijali do ostatnych guild lebo som mal 7 pvp veci a o tyzden uz vsetko pve ale si heal a poznam aj healov co healuju s pvp eq aspon na zatial nwm nech sa vyjadri class leader mozno ZA. P.S. Pve eq nazbieras raz dva ak vies ako
Návrat hore Goto down
Pliesen

Počet príspevkov : 11

Resto Shamann Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resto Shamann   Resto Shamann EmptyŠt september 22, 2011 4:38 pm

+ hraje na mém původním acc, které se několikrát povyměňovalo, až se dostalo k němu Very Happy cize obě postavy jsem expil Very Happy
+ dost učenlivý s naučením taktik nebude sebemenší problém
+ předvčerejškem k večeru se mi ozval na mou nabídku (že hledám shamana, ktereho bych mohl naucit vse co umim) a že by rád začal s PVE resto
za dva dny jsme sehnali 6 kousků equippu do PVEcka
+ dost brutálně farmí emblemy, má o to fakt veliký zájem

- jediné mínus je, že se fotí na FB s těma chujovskýma barevnýma brejlema Very Happy

jsem jedině ZA
Návrat hore Goto down
primmy

primmy

Počet príspevkov : 67

Resto Shamann Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resto Shamann   Resto Shamann EmptyŠt september 22, 2011 5:07 pm

mas u mna plus za to ze si snazivy ....ale neviem preco si nenapises prihlasku ak mas uz full EQ .....a skusenosti s icc moc nemas no ....ale ak sa posnazis a vies healovat tak preco nie .......za mna NEUTRAL
Návrat hore Goto down
Humanwar
Admin
Humanwar

Počet príspevkov : 73

Resto Shamann Empty
OdoslaťPredmet: Som za   Resto Shamann EmptyŠt september 22, 2011 5:08 pm

Shaman sa zijde , takze za
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=Z6MwyXUOQrw&NR=1
gemo

gemo

Počet príspevkov : 64

Resto Shamann Empty
OdoslaťPredmet: Gemo   Resto Shamann EmptyŠt september 22, 2011 5:18 pm

kedze sim tu CL napis mi in game pokukam co mas za ten PVE eq a hlavne chem vedet cim healujes Very Happy inak ZA na test Pis na nikc geminy alebo geminator
Návrat hore Goto down
http://maros.001@azet.sk
Shpongia

Shpongia

Počet príspevkov : 130

Resto Shamann Empty
OdoslaťPredmet: som za   Resto Shamann EmptyŠt september 22, 2011 5:25 pm

ako videl som ho healovat toc 25 ako celkom fajn vydrzal az do konca Smile ... za
Návrat hore Goto down
Symaril

Symaril

Počet príspevkov : 67

Resto Shamann Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resto Shamann   Resto Shamann EmptyPi september 23, 2011 3:18 pm

ZA
kedze healerov mame vzdy dost malo
Návrat hore Goto down
Pliesen

Počet príspevkov : 11

Resto Shamann Empty
OdoslaťPredmet: UZAVRENE!   Resto Shamann EmptyPi september 23, 2011 3:28 pm

PRIJATY - CLOSED
Návrat hore Goto down
Sponsored content

Resto Shamann Empty
OdoslaťPredmet: Re: Resto Shamann   Resto Shamann Empty

Návrat hore Goto down

Resto Shamann
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky :: Prijaty-
Prejdi na: